Oskar Lipiński Newsletter
Dyrektor i właściciel DAAG. Dotarłem od sprzedaży 30 torebek miesięcznie do 100 tysięcy w 3 lata (20 mln obrotu rocznie)

Jedyny newsletter, którego potrzebujesz, aby rozwinąć biznes online 🚀

Tylko sprawdzone praktyki e-commerce. W każdą niedzielę o 9:00. Zupełnie ZA DARMO - jak narazie!

Dołącz do ponad 2000 przedsiębiorców, którzy skalują biznes ze mna. Klikając „zapisz” wyrażam chęć zapisu, w celu otrzymywania informacji marketingowycych.
Przeczytaj

Co mówią o mnie praktycy biznesu?

“W Polsce jak na palcach jednej ręki możemy policzyć praktyków rynku eCommerce, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą na kanwie swoich osiągnięć. Oscar jest jedną z tych wyjątkowych osób. Należy do elitarnego grona specjalistów, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę, ale także mają pełną legitymację do jej przekazywania. W dziedzinie eCommerce social sellingu Oskar zdecydowanie nie ma sobie równych.”

Mateusz HaberOwner/CMO Surf.Inc (+15mln obrotu rocznie)

“Oskar zaskakuje swoim podejściem do marketingu. Brakowało takiej osoby w Polsce, która ma zarówno wiedzę teoretyczna jak i praktyczna poparta mega sukcesem i chce się tym dzielić dalej. ”

Agata KomanTrenerka mobile video i marketingu (+11 tysięcy kursantów)

“Nowoczeny e-commerce manager patrzący na branżę szeroko, ale wchodzący w detal, z otwartą głową i ogromną motywacją - bardzo mocne połączenie.”

Łukasz WichłaczCEO Coffedesk (+100mln obrotu rocznie)